Polećcie mi stronę z bajkami!

Polećcie mi stronę z bajkami!

Cześć, jestem mamą małego chłopczyka, który bardzo lubi oglądać bajki, możecie polecić mi dobrą stronę z kreskówkami?

NocnyB

Posty: 23

 
Możecie powiedzieć mi gdzie znajdę bajki dla dzieci, które można oglądać kiedy się tylko chce i jakie tylko się pragnie? Nie umiem znaleźć strony internetowej z animacjami, dlatego będę bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi takową. Zależy mi na tym bardzo, proszę o szybkie i szczere informacje, z góry dziękuję oraz serdecznie pozdrawiam.

Wacław

Posty: 15

 
Cześć, moje dzieci już bardzo długo oglądają bajki i kreskówki na stronie internetowej http://www.baje.pl, twierdzą, że na niej są najlepsze bajki. Z tego co mówią, to ma samodzielnie wybierać bajkę jaka w danym momencie ma lecieć.

Pozdrawiam serdecznie!

ym-9090

Posty: 15

 
Cześć, moje dzieci bardzo uwielbiają oglądać wszelkiego rodzaju bajki i kreskówki, dlatego korzystam ze strony internetowej, na której można oglądać dowoli zawsze kiedy tylko ma się na to ochotę, jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Polecam każdemu, gdyż jest to bardzo wygodne i można wybrać sobie baję jaką tylko się chcę.

yarofe

Posty: 14

 
Witam serdecznie,

Niesłychanie zależy mi na tym aby moje dziecko oglądało jedynie bajki bez przemocy, zatem zależy mi na waszych poradach. Słyszałem, iż można oglądać bajki na stronie internetowej, co wy o tym sądzicie? Wasze dzieci właśnie z internetu oglądają kreskówki? Niesłychanie zależy mi na szczerych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam.

Nacisk45

Posty: 14

 
Moja córka uwielbia oglądać bajki, kreskówki i wszelkie filmy animowane. Mam pełną kontrolę nad tym co moje dziecko ogląda, ponieważ sama wybieram bajki i porę na oglądanie. Mogę to rodzic dzięki stronie internetowej, na jakiej lecą różnego rodzaju bajki.

Grupa SEO

Posty: 12

 

SPONSOR