Znacie dobrego fotografa na wesele z okolic Wrocławia?

Znacie dobrego fotografa na wesele z okolic Wrocławia?

W przyszłym roku ślub. Pora obejrzeć się za fotografem na wesele. Jak znacie kogoś z Wrocławia, piszcie. Dzięki:)

RadeQ

Posty: 6

 
U pani Ewy robiłam dziecku sesję. Z taką fotografią portretową można czuć się bezpiecznie, że wszystko dobrze wyjdzie. We Wrocławiu mało jest według mnie takich osób jak pani Ewa, poza tym to bardzo miła kobieta i ma podejście do maluszków. Także sesja jest zawsze udana i jest się czym później pochwalić rodzinie.

345_14

Posty: 8

 
Zamawialiśmy fotografa na wesele z Wrocławia jakieś pół roku wstecz. Lecz są i tacy, którzy preferują odleglejsze terminy, trzeba się po prostu skontaktować z kilkoma i samemu ocenić.

E-GOista

Posty: 3

 
Godny polecenia fotograf na wesele z Wrocławia http://ewafoto.com. Kontaktujcie się szybko, bo pani fotograf ma ręce pełne roboty. Nam akurat udało się wstrzelić między zajętymi terminami.

jurcio

Posty: 14

 
Tak też można trafić na przysłowiowego paproka. Ale jeśli mówimy o fotografie na ślub to, chyba takie rzeczy się nie zdarzają. We Wrocławiu mamy mnóstwo takich fotografów i w sumie każdego zdjęcia mi się podobają, albowiem oglądałyśmy z siostrą i też sama szuka.

Lupusx

Posty: 5

 
Kochani bardzo dziękuję. Właśnie skontaktowałam się z panią Ewą, którą polecacie jako fotografa na ślub we Wrocławiu. Jesteśmy umówieni. Widziałam portfolio, jest super. O takim fotografie marzyłam. Bardzo jestem też zadowolona z kwestii finansowej. Myślałam, że będzie dużo gorzej.

Joe

Posty: 6

 
Polecam wam panią Ewę. Zajmuje się profesjonalną fotografią portretową dokładnie działa we Wrocławiu. Spod jej rąk, a właściwie aparatu wychodzą same dobre zdjęcia. Mało tego są bardzo dobre i robią wrażenie. Praca jest dla niej pasją, dlatego wszystko wychodzi tak rewelacyjnie. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam.

dudzik78

Posty: 7

 
My współpracowaliśmy z panią Ewą. To wyborny fotograf na ślub, teren na nieszczęście chyba tylko Wrocław. Niemniej jednak dzwonić i pytać zawsze należałoby. Mogę przesłać kilka fotografii ze swojego ślubu i sesji, żebyście sami mogli ocenić.

Klarka45

Posty: 8

 
My też mieliśmy spory problem z fotografem na wesele, chcieliśmy żeby był z okolic Wrocławia, bo najbliżej i najpewniej. Znajomi zamawiali fotografa z odległej miejscowości i nie dojechał na czas:(

Hihi_WWW

Posty: 13

 

SPONSOR