Domowe obiady we Wrocławiu, gdzie spożywacie ?

Domowe obiady we Wrocławiu, gdzie spożywacie ?

Mam pytanko odnośnie obiadów domowych na telefon. Chętnie skorzystałbym z takiego cateringu do biura dla pracowników. Jeśli polecacie jakieś miejsce we Wrocławiu, to dajcie znać, bardzo dziękuję.

ym-9090

Posty: 3

 
Kilka razy zamawiałam domowe obiady stąd http://bardomowy.com. Bez dwóch zdań można się najeść, jest smacznie i zdrowo, żadna chemia, jak w domciu ugotowane i cieplutkie podane. Polecam, warto spróbować.

TomekK

Posty: 3

 
No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, iż jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

21gregorek

Posty: 6

 
Jak jest smacznie to może spróbuję i ja. Czasami nie chce mi się gotować w ogóle. Jak męża nie ma po pracuje na wyjazdach to takie obiady domowe na dowóz dla mnie i syna to strzał w dziesiątkę. Zobaczymy co Kuba na to, jest wybredny, niemniej jednak podobno ja nie gotuję smacznie, więc może tutaj mu posmakuje.

bartek33

Posty: 4

 
Niezmiernie idealne jedzenie, przekonałam się już, iż u nich rzeczywiście należałoby zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, gigantyczne porcje, można konkretnie się najeść.

andrew66

Posty: 8

 
Mnie smakują z takich obiadów domowych najbardziej zupki. Coś takiego ciepłego w pracy to marzenie, więc niekiedy zamawiamy sobie takie jedzenie :) Polecam.

pirat777

Posty: 5

 
Mama podsunęła mi ostatnio taki domowy obiad na dowóz bowiem była chora i nie miała siły stać w kuchni. Jestem pod wrażeniem smakowym i pewnie nie raz jeszcze skorzystam z takiej uczty, mnóstwo i smacznie jak w domciu:)

malyswiat

Posty: 8

 
Bardzo dobre jedzenie, przekonałam się już, że u nich naprawdę warto zamawiać obiady domowe na telefon. Jak w domu, duże porcje, można konkretnie się najeść.

Gucio

Posty: 4

 
Kolega podsunął mi adres i przekonałam się jak smaczne mają domowe obiady na telefon, też polecam, bo warto zamówić u nich zwłaszcza coś z naszej polskiej kuchni.

Worms

Posty: 4

 
Pracuję w firmie budowlanej i mamy właśnie od nich taki catering., Każdemu smakuje. To domowe obiady i menu jest naprawdę smaczne. Polecam sobie coś zamówić od nich i samemu się przekonać, że dobre.

roberto

Posty: 6

 

SPONSOR