Serwis laptopów Samsung, gdzie się udać ?

Serwis laptopów Samsung, gdzie się udać ?

Hej, mam problem ze znalezieniem gości dokładnie serwisu laptopów Sony Vaio. Jak moglibyście polecić kogoś, dzięki wielkie.

Joe

Posty: 1

 
Jeżeli potrzebna jest wymiana układu BGA to tylko u tych profesjonalistów https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Nie polecam działać gdzie indziej, to sprawdzony serwis laptopów Dell i innych marek.

Yuri20

Posty: 11

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na którym położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, ale każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, że ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę zdjęć.

bobusek

Posty: 11

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

olidaks

Posty: 3

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Yuri20

Posty: 14

 
Popieram przedmówców, albowiem sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, iż to mega fachowcy. Poza tym iż usunęli usterkę, podpowiedzieli dużo odnośnie systemu.

@marcelko

Posty: 12

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, iż poniektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

francuzik

Posty: 3

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu znalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej problemów, niemniej jednak się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

wiesław11

Posty: 5

 

SPONSOR