Namioty handlowe, dobry sklep ?

Namioty handlowe, dobry sklep ?

Witam, gdzie najlepiej kupić jakiś namiot ogrodowy? Niepotrzebny mi jest wielki namiot. Coś zgrabnego do małego ogródka przed domem.

mniszek

Posty: 1

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, albowiem gdy nie miałem opielacza ręcznego to naprawdę mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

czarnuszek

Posty: 8

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, bardzo ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Warren1987

Posty: 5

 
W tym roku planujemy zakup działki. Nie znamy się kompletnie na uprawie czegokolwiek :) Ale adres tej hurtowni ogrodniczej z pewnością się przyda. Pewnie będziemy zaglądać na tego rodzaju fora w poszukiwaniu informacji i cennych wskazówek od doświadczonych ogrodników.

izzy86

Posty: 17

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na naprawdę szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest sporo zwłaszcza, jeśli chodzi o producentów, ale i tak jest drogo u nich.

Czarek

Posty: 3

 
Jak potrzebujecie porządnych taśm nawadniających do waszych ogrodów to polecam tę ofertę http://domogrod24.com/pl/c/Tasmy-Nawadniajace/295. Niezwykle duży wybór pewnie odnajdziecie, co konieczne. Poza tym to hurtownia, więc ceny są atrakcyjne.

codePerformance

Posty: 4

 
Ciekawa propozycja :) Mnie zawsze podoba się w internetowych sklepach niska cena :) Tutaj można korzystać do woli, to hurtownia ogrodnicza z konkurencyjnym cennikiem za faktycznie niesłychanie dobrej jakości produkty. Spora liczba rzeczy, które przydają się w ogrodzie czy na działce podczas pracy.

andrew66

Posty: 5

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Świetna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny rzeczywiście ok.

labuh

Posty: 14

 
Zawsze to jakoś człowiek dawał sobie radę, ale rzeczywiście biorąc pod uwagę wygodę i oszczędność czasu taki siewnik ręczny to super gadżet. Pod względem ceny nie jest to duży wydatek. Owszem przydaje się tylko do jednego, ale i tak skorzystam, bo mam już dość pracy na działce na klęczki:)

Kruczek23

Posty: 4

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, ale tu widzę, że mają je w bardzo dobrej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zadowolony, bo chronią młode roślinki wspaniale. Ogólnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, że w takiej dobrej cenie.

labuh

Posty: 3

 

SPONSOR