Program do rozliczania delegacji, jakiś program??

Program do rozliczania delegacji, jakiś program??

Dzień dobry. Zamierzam zakupić kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, iż to ułatwi jej pracę?

olboyyy

Posty: 6

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż dużo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, głównie panie kadrowe.

Rico

Posty: 8

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni faktycznie wyborne programy.

namok

Posty: 10

 
Tak, to prawda, iż program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, iż popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane poprzez nas dane i je dodaje.

johncena67

Posty: 10

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Illilakip

Posty: 25

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Finest

Posty: 10

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyśmienite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Grabow12

Posty: 8

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Dr Nemo

Posty: 12

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Przez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

szef82

Posty: 13

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

bodzik155

Posty: 11

 

SPONSOR