Jakie są atuty mobilnego planetarium ?

Jakie są atuty mobilnego planetarium ?

Dzień dobry. Wypowiedzcie się o przenośnych planetariach. Chcemy w szkole mojego syna zorganizować taki pokaz.

serwus

Posty: 2

 
Po raz pierwszy z pojęciem mobilnego planetarium zetknąłem się kilka miesięcy temu. Długo zastanawiałem się, co jest w stanie zaproponować dzieciom. Ostatnio taki pokaz odbył się w szkole mojego dziecka. Mój maluch był zachwycony!

Klara323

Posty: 12

 
Polecę Wam z własnego doświadczenia to przenośne planetarium: http://www.sferawiedzy.pl. Duże doświadczenie, znakomicie przygotowane filmy to ich atut.

DiD3K

Posty: 4

 
Bardzo rekomenduję kino sferyczne, które jest w stanie zaproponować dzieciakom fajne filmy o tematyce dokumentalnej, a zarazem edukacyjnej. Kiedyś nie było takich możliwości.

propek1

Posty: 5

 
Mój syn uczestniczył w pokazie, jakie zorganizowało w jego szkole podstawowej mobilne planetarium. Był faktycznie pod wrażeniem szanse, które zaoferowało najmłodszym kino sferyczne :)

AGDDDy1

Posty: 4

 
Niesłychanie rekomenduję kino sferyczne, jakie jest w stanie zaproponować dzieciakom fajne filmy o tematyce dokumentalnej, a zarazem edukacyjnej. Kiedyś nie było takich szanse.

Odi

Posty: 22

 
Dobry program edukacyjny to coś, za co mogę na pewno pochwalić przenośne planetarium, które miało pokaz w szkole mojego syna. Wszystko było bardzo przemyślane.

wigry00

Posty: 11

 
Dobry program edukacyjny to coś, za co mogę na pewno pochwalić przenośne planetarium, które miało pokaz w szkole mojego syna. Wszystko było niesłychanie przemyślane.

Nimert56

Posty: 4

 
Nowoczesne podejście do nauki to podstawa. Właśnie z tego względu zabiegaliśmy z innymi rodzicami, aby w szkole naszych dzieci pojawiło się przenośne planetarium. Dzieciaki były zachwycone, więc cel został osiągnięty. Pokaz miał walory edukacyjne :)

Damiano

Posty: 22

 

SPONSOR