Czy polecicie mi sklep z odzieżą termoaktywną ?

Czy polecicie mi sklep z odzieżą termoaktywną ?

Cześć kochani, słyszałam jakiś czas temu, że odzież termoaktywna świetnie nadaje się na narty. Jeżeli tak, to jaką wybierać, żeby później nie musieć marznąć?

Strzała

Posty: 6

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bowiem nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w cudownie dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

gregcie@

Posty: 11

 
Dziewczyny przecież znacie to uczucie, gdy pot pojawia się w okolicach bikini. Przez ten dyskomfort byłam nawet skłonna zrezygnować z dalszej aktywności sportowej. Na szczęście koleżanka namówiła mnie na bieliznę termiczną i powiem wam, iż różnica jest gigantyczna.

miner33

Posty: 12

 
Warunkiem jest to, aby bielizna termiczna dobrze przylegała do ciała. Ćwiczyłem kiedyś w za dużych majtkach, przez co poobcierałem sobie okolice krocza. Ból był niesamowity, a w dodatku musiałem zrobić sobie prawie tygodniową przerwę od treningów.

johncena67

Posty: 9

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, iż nabyłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona niewłaściwie dobrana do Twojego ciała.

milenka

Posty: 5

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

johan111

Posty: 19

 
Ginekolodzy nie mówią o tym, że bielizna termiczna nie powinna być używana przez kobiety. Przestrzegają jednak, że noszenie zbyt ciasnej bielizny może powodować dyskomfort. Dopasowana nie znaczy ciasna.

RuFiK

Posty: 22

 

SPONSOR