Praca dla stomatologa, polecicie coś ?

Praca dla stomatologa, polecicie coś ?

Witam, dentysta szuka pracy. Mam 4 letnie doświadczenie w zawodzie. Najchętniej na Śląsku. Z góry dziękuję za polecenia. Pozdrawiam.

tasdefleja

Posty: 2

 
Z powodzeniem takimi ofertami pracy dla dentysty można się interesować. Gdy sama zaczynałam 2 lata temu, miałam podobne problemy. Nie wiedziałam, gdzie tak naprawdę będzie mi dobrze i oczywiście zarobię godziwe pieniądze.

Wojciech24

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest, bo praca dentysty nie wygląda tak dobrze, jak innym się wydaje. Nie masz swojego gabinetu, jesteś skazany na czyjąś łaskę. Oczywiście nie wszędzie jest źle, ale najlepiej dążyć do swojego, czego oczywiście wszystkim na początku ich kariery życzę.

timonnn

Posty: 9

 
Przejrzałem stronę kliniki. Jestem za:) Myślę, że taka praca dla dentysty na Śląsku to bardzo dobra okazja do rozwoju zawodowego. Sam muszę poważnie przemyśleć sprawę, bo być może się zdecyduję.

Dr Nemo

Posty: 8

 
Poważnie myślałam o swoim gabinecie, ale jak na razie nie jest to możliwe ze względów finansowych. Widać, że klinika posiada dobrą ofertę pracy dla dentysty, więc może tutaj uda mi się coś zdziałać :)

alxiss

Posty: 3

 
Jeśli szukacie Państwo pracy protetyka w Katowicach, ta klinika jest najlepszym miejscem pod wieloma względami http://movetokato.pl. Nowoczesny sprzęt, własne laboratorium, ale najważniejsze współpracująca kadra.

Kwatuszek

Posty: 11

 
Ja też raduję się, iż odnalazłem w końcu porządne alternatywy :) Mam dość pracy w obecnym gabinecie, naturalnie nie swoim ;) Na pewno to niezmiernie dobry pomysł. Od dłuższego czasu poszukiwałem pracy implantologa w Katowicach i teraz już mam względem tej kliniki poważne plany. Mam nadzieję, iż przydam się kadrze :)

sląskwroc88

Posty: 7

 

SPONSOR