Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie warto ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie warto ?

Proponujecie coś konkretnego jeśli chodzi o rejsy w Kołobrzegu? Będę z grupą dzieci szkolnych, czekam na informacje co warto zwiedzić?

Gucio

Posty: 4

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Lecz faktycznie polecam.

donbagino

Posty: 8

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, zwłaszcza zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

ChosenOne

Posty: 15

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

Satis00

Posty: 19

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Niemniej jednak w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, jaka tam była i niezmiernie chwaliła sobie to miejsce, iż lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i nie ulega wątpliwości jego realizacja.

Acclaim

Posty: 11

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, lecz jeżeli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Różyczka

Posty: 13

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, lecz i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, jakie muszę odwiedzić z rodzinką.

piekniśś

Posty: 6

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu naprawdę super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

Klarka45

Posty: 10

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

marcin225

Posty: 21

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, jakich emocji dostarcza nam muzeum.

dyduch33

Posty: 17

 

SPONSOR